EVV Echt
Sportpad 4
6101 LJ Echt
Nederland
0475 486065
Route

Hoofdsponsor

Subsponsor

Bekerloting : thuisduel tegen Flevo Boys

Zaterdagavond werd er geloot voor de 2e kwalificatieronde van de TOTO KNVB- Beker. Voor EVV kwam er een thuisduel tegen Flevo Boys uit de koker.
De winnaar van het duel EVV - Flevo Boys speelt in de 1e hoofdronde een thuisduel tegen de de winnaar van de Katwijkse derby Quick Boys - Katwijk.

Flevo Boys is een zaterdaghoofdklasser uit Emmeloord in Flevoland.
De club werd opgericht in 1957 en men bereikte de KNVB-Beker als winnaar van de distrcitsbeker Noord.
In de 1e kwalificatieronde won men het uitduel tegen RKSV Mierlo Hout met 2-3.
Trainer is Kevin Waalderbos en de bekendste speler is Yumé Ramos (oud-speler van Spakenburg en WKE).
Komende week zal de KNVB de data bekend maken wanneer de wedstrijden in de 2e kwalificatieronde worden  gespeeld.(24-25 of 26 september).

De loting voor de tweede kwalificatieronde:
Blauw Geel ’38 – De Treffers
Westlandia – OFC
Spakenburg – SDO
Quick Boys – Katwijk
OSS’20 – Jodan Boys
Groene Ster – Kloetinge
Achilles Veen – HHC Hardenberg
Dongen – Excelsior ’31
EVV – Flevo Boys
Scheveningen – Harkemase Boys
Silvolde – Goes
ADO’20 – Fortuna Wormerveer
VVOG – Ajax amateurs
GVVV – Kozakken Boys
DUNO – Quick
ASWH – TEC
ODIN’59 – Barendrecht
Noordwijk – Rijnsburgse Boys
Speeldata: 24, 25 en 26 september.

 

De loting voor de 1e hoofdronde :

Groene Ster/Kloetingen - VVV Venlo
Silvode/Goes - Cambuur
's Gravezande - Stedoco
EVV/Flevo Boys - Quick Boys/Katwijk
GVVV/Kozakken Boys - Helmond Sport
DUNO/Quick - Willem II
Excelsior Maassluis - Heerenveen
FC Dordrecht - MVV
Heracles - RKC Waalwijk
IJsselmeervogels - FC Den Bosch
Kon. HFC - Telstar
Sparta Nijkerk - ADO'20/Fortuna Wormerveer
HSV Hoek - PEC Zwolle
Almere City - Go Ahead Eagles
Dongen/Excelsior'31 - FC Utrecht
Vitesse - De Graafschap
Achilles Veen/HHC Hardenberg - Roda JC
Fortuna Sittard - FC Den Haag
Spakenburg/SDO - ASWH/TEC
VVOG /Ajax Amateurs - Westlandia/OFC
Sparta Rotterdam - FC Volendam
Excelsior - NEC
Noordwijk/Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven
AFC - Odin/Barendrecht
Scheveningen/Harkemase Boys - FC Groningen
OSS'20/Jodan Boys - TOP OSS
NAC - Fc Emmen
Blauw Geel'38/De Treffers - FC Twente
Speeldata : 29-30-31 oktober