EVV Echt
Sportpad 4
6101 LJ Echt
Nederland
0475 486065
Route

Hoofdsponsor

Subsponsor

Competitieprogramma senioren

De KNVB heeft dit weekend het programma van de lagere senioren bekend gemaakt. 

Hierbij een overzicht van alle wedstrijden  :

Indien men het programma wil uitprinten klik op :

competitie 2020-2021

Za.29 aug.

DOS Kampen – EVV Echt (KNVB-beker)

17.00u

 

Zo. 30 aug.

Langeberg 2 – EVV Echt 2 (b)

11.45u

 

 

EVV Echt 3 – SNA 2 (b)

11.00u

 

 

Born 4 – EVV Echt 4 (b)

10.30u

 

Zo. 6 sept.

Unitas – EVV Echt

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – Woander Forest 2 (b)

10.30u

 

 

SVH’39 3- EVV Echt 3 (b)

12.00u

 

 

EVV Echt 4  HBC’03 3 (b)

11.00u

 

Vr. 11 sept.

EVV Echt 2  – RKHBS 2 (b)

19.30u

 

Zo. 13 sept.

EVV Echt 1 – Hercules 1

14.30u

 

 

EMS 2 – EVV Echt 3 (b)

10.00u

 

 

SV Argo 3 – EVV Echt 4 (b)

12.30u

 

Zo. 20 sept.

ADO’20  1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

EVV Echt 2 – DVO 2

10.30u

 

 

St.Joost 3 – EVV Echt 3

11.30u

 

 

Veritas 5 – EVV Echt 4

09.30u

 

Zo. 27 sept.

Blauw Geel’38/Jumbo 1 – EVV Echt 1

14.30u

 

 

Helden 2 – EVV Echt 2

11.00u

 

 

EVV Echt 3 – MBC’13 2

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – HBC’09 4

11.00u

 

Zo. 4 okt.

EVV Echt 1 – Hollandia 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – GSV’28 2

10.30u

 

 

SNA 2 – EVV Echt 3

11.00u

 

 

Susterse Boys 2 – EVV Echt 4

11.30u

 

Zo. 11 okt.

Groene Ster 1 – EVV Echt 1

14.30u

 

 

Veritas 2 – EVV Echt 2

11.30u

 

 

EVV Echt 3 – Linne 3

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – SVM 4

11.00u

 

 

Zo. 18 okt.

EVV Echt 1 – Jos/Watergraafsmeer 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2/3/4 inhaal of beker

 

 

Zo. 25 okt.

OSS’20  1 – EVV Echt 1

14.30u

 

 

Hoensbroek 2 – EVV Echt 2

11.00u

 

 

EVV Echt 3 – Sp. Susteren 7

11.00u

 

 

Roosteren 3 – EVV Echt 4

11.00u

 

Zo. 1 nov

EVV Echt 1 – Gemert 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – Schaesberg 2

10.30u

 

 

SVH 5 – EVV Echt 3

10.30u

 

 

Sp. Susteren 6 – EVV Echt 4

10.00u

 

Zo. 8 nov.

Hoogland 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

Eijsden 2 – EVV Echt 2

11.30u

 

 

EVV Echt 3 – FC Roerdalen 3

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – Born 4

11.00u

 

Zo. 15 nov.

EVV Echt 1 – HSC’21 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2/3/4 beker of inhaal

 

 

Zo. 22 nov.

EVV Echt 1 – UNA 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – Caesar 2

10.30u

 

 

EMS 3 – EVV Echt 3

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – MBC’13 3

11.00u

 

Zo. 29 nov.

Dongen 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

Bekkerveld 2 – EVV Echt 2

11.00u

 

 

EVV Echt 3 – SHH 5

11.00u

 

 

SV Argos 4 – EVV Echt 4

10.30u

 

Zo. 6 dec.

EVV Echt 1 – OFC 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – Sp. Susteren 2

10.30u

 

 

Conventus’03 2 – EVV Echt 3

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – Stevensweert 1

11.00u

 

Zo. 13 dec.

Westlandia 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

Heer 2 – EVV Echt 2

10.30u

 

EVV Echt 3 

vrij

 

 

Walburgia 2 – EVV Echt 4

10.30u

 

Zo. 10 jan. 2021

EVV Echt 1 – DEM 1

14.30u

 

Zo. 17 jan.

Quick 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

Zo. 24 jan.

EVV Echt 1 – Unitas 1

14.30u

 

Zo. 31 jan.

EVV Echt 1 – Hoogland 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – Hoensbroek 2

10.30u

 

 

MBC’13  2 – EVV Echt 3

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – Veritas 5

11.00u

 

Zo. 7 febr.

Hollandia 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

DVO 2 – EVV Echt 2

11.30u

 

 

EVV Echt 3 – EMS 4

11.00u

 

 

MBC’13  3 – EVV Echt 4

10.30u

 

Zo. 14 febr.

Carnaval

 

 

Zo. 21 febr.

EVV Echt 1 – OSS’20 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2/3/4

vrij

 

Zo. 28 febr.

Jos/Watergraafsmeer 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

GSV’28  2 – EVV Echt 2

12.00u

 

 

EVV Echt 3 – SNA 2

11.00u

 

 

EVV Echt 4 – Susterse Boys 2

11.00u

 

Zo. 7 maart

EVV Echt 1 – Groene Ster 1

14.30u

 

 

EVV Echt 2 – Veritas 2

10.30u

 

 

Linne 3 – EVV Echt 3

10.30u

 

 

Born 4 – EVV Echt 4

10.30u

 

Zo. 14 maart

DEM 1 -  EVV Echt 1

14.00u

 

 

EVV 2/3/4 inhaal of beker

 

 

Zo. 21 maart

EVV Echt 1 – Dongen 1

14.30u

 

 

 

EVV Echt 2 – Bekkerveld 2

10.30u

 

 

 

SHH 5 – EVV Echt 3

12.00u

 

 

 

EVV Echt 4 – SV Argo 4

11.00u

 

 

Zo. 28 maart

Gemert 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

 

Caesar 2 – EVV Echt 2

11.00u

 

 

 

EVV Echt 3 – St. Joost 2

11.00u

 

 

 

EVV Echt 4 – Susterse Boys 2

11.00u

 

 

Za. 3 april

EVV Echt 1 – Quick 1

14.30u

 

 

 

EVV Echt 2/3/4 inhaal of beker

 

 

 

Ma. 5 april

Inhaal / beker

 

 

 

Zo. 11 april

HSC’21 1 – EVV Echt 1

14.30u

 

 

 

EVV Echt 2 – Heer 2

10.30u

 

 

 

FC Roerdalen 2 – EVV Echt 3

11.00u

 

 

 

Stevensweert 1 – EVV Echt 4

10.30u

 

 

Zo. 18 april

EVV Echt 1 – Blauw Geel’38/Jumbo 1

14.30u

 

 

 

Schaesberg 2 – EVV Echt 2

11.00u

 

 

 

EVV Echt 3 – SVH’39  5

11.00u

 

 

 

EVV Echt 4 – Roosteren 3

11.00u

 

 

Zo. 25 april

Hercules 1 – EVV Echt 1

14.00u

 

 

 

EVV Echt 2 – Helden 2

10.30u

 

 

 

EVV Echt 3

vrij

 

 

 

HBC’09 4 – EVV Echt 4

11.00u

 

 

Zo. 2 mei

EVV Echt 1 – Westlandia 1

14.30u

 

 

 

EVV 2/3/4 inhaal

 

 

 

Zo. 9 mei

UNA – EVV Echt 1

14.30u

 

 

 

Sp. Susteren 2 – EVV Echt 2

12.00u

 

 

 

EVV Echt 3 – Conventus’03  2

11.00u

 

 

 

EVV Echt 4 – Sp. Susteren 6

11.00u

 

 

Zo. 16 mei

EVV Echt 1 – ADO’20 1

14.30u

 

 

 

EVV Echt 2 – Eijsden 2

10.30u

 

 

 

Sp. Susteren 7 – EVV Echt 3

11.00u

 

 

 

SVM 4 – EVV Echt 4

11.00u

 

 

Ma . 24 mei

OFC 1 – EVV Echt 1

14.00u