EVV Echt
Sportpad 4
6101 LJ Echt
Nederland
0475 486065
Route

Hoofdsponsor

Subsponsor

Do. 23 juli loting KNVB-Beker

Op donderdag 23 juli 2020 om 19.00 uur zal geloot worden voor de eerste en tweede kwalificatieronde van de KNVB-Beker. In verband met de coronamaatregelen zal ditmaal digitaal geloot worden.

 

Aan de eerste kwalificatieronde (29 en 30 augustus) nemen – mits alle clubs zich inschrijven – 60 amateurverenigingen deel, te weten 36 clubs uit de Derde Divisie en 24 clubs die zich via het districtsbekertoernooi 2019/2020 hebben geplaatst.In principe worden de zondagamateurs gekoppeld aan de zaterdagamateurs.
Aan de tweede kwalificatieronde (dinsdag 6 oktober t/m donderdag 8 oktober) nemen deel de 30 winnaars van de eerste kwalificatieronde + 14 clubs uit de Tweede Divisie. 

Vanaf de 1e ronde van de KNVB Beker, die gespeeld wordt op 27-28-29 oktober 2020, stromen de twee periodekampioenen van de Tweede Divisie 2019/’20 (IJsselmeervogels en Katwijk) en de 34 BVO’s (m.u.v. deelnemers groepsfase Champions League of Europa League) in.

Deelnemende clubs uit Derde Divisie Zaterdag:
ACV
Ajax Zaterdag
Barendrecht
DOVO
DVS’33
Excelsior’31
FC Lisse
Goes
Harkemase Boys
HSV Hoek
ODIN’59
Sparta Nijkerk
Sportlust’46
Staphorst
SteDoCo
Ter Leede
VVOG
VVSB

 

Deelnemende clubs uit Derde Divisie Zondag:
ADO’20
Blauw Geel’38
DEM
Dongen
EVV
Gemert
Groene Ster
Hercules
Hollandia
Hoogland
HSC’21
JOS/Watergraafsmeer
OFC
Quick
OSS’20
UNA
Unitas
Westlandia

Vanuit District Oost:

DTS Ede (eerste klasse zaterdag)
AWC Wijchen (hoofdklasse zondag)
DOS Kampen (eerste klasse zaterdag)
DUNO (hoofdklasse zaterdag)

Vanuit District West-1:

Scherpenzeel (hoofdklasse zaterdag)
AFC zaterdag (eerste klasse zaterdag)
DWOW (derde klasse zondag)
Roda’46 (eerste klasse zaterdag)

Vanuit District West-1:
Scherpenzeel (hoofdklasse zaterdag)
AFC zaterdag (eerste klasse zaterdag)
DWOW (derde klasse zondag)
Roda’46 (eerste klasse zaterdag)

Vanuit District West-2:

Capelle (hoofdklasse zaterdag)
Rijnvogels (hoofdklasse zaterdag)
Den Hoorn (eerste klasse zondag)
SVC’08 (tweede klasse zaterdag)

Vanuit District Noord:

Hoogeveen (hoofdklasse zondag)
Hoogezand (eerste klasse zondag)
Flevo Boys (hoofdklasse zaterdag)
Buitenpost (hoofdklasse zaterdag)

Vanuit District Zuid-1:

Achilles Veen (hoofdklasse zaterdag)
Sliedrecht (eerste klasse zaterdag)
Cluzona (tweede klasse zondag)
Best Vooruit (eerste klasse zondag)

Vanuit District Zuid-2:

Venray (eerste klasse zondag)
Erp (eerste klasse zondag)
Susteren (eerste klasse zondag)
NWC (tweede klasse zondag)