EVV Echt
Sportpad 4
6101 LJ Echt
Nederland
0475 486065
Route

Hoofdsponsor

Subsponsor

TOTO KNVB Beker : DOS Kampen -EVV Echt

Donderdagavond vond de loting plaats voor de TOTO KNVB Beker. In de 1e kwalificatieronde staat er voor EVV een uitduel tegen DOS Kampen uit Overijssel op het programma.

 

De 1e kwalificatieronde staat gepland op zaterdag 29 augustus. De aanvangstijd is in principe 17.00u.

De winnaar van het duel DOS Kampen - EVV speelt in de 2e kwalifictaieronde (6,7 of 8 oktober) een uitduel tegen de winnaar van het duel Hoek - OFC. Hoek speelt in de 3e divisie Zaterdag en OFC in de 3e divisie Zondag.

1e kwalificatieronde: 


Capelle – Hoogland
DOS Kampen – EVV
Barendrecht – Erp
Hoek – OFC
Harkemase Boys – Hercules
GOES – Sportlust’46
DWOW – Buitenpost
Ter Leede – Hoogezand
DTS Ede – Best Vooruit
Duno Doorwerth – UNA
Cluzona – Sparta Nijkerk
ACV – Gemert
Roda’46 – ADO’20
Achilles Veen – NWC
AWC – ODIN’59

Hoogeveen – DOVO
SteDoCo – Den Hoorn
Hollandia – Flevo Boys
Sliedrecht – VVSB
DVS’33 – Dongen
Scherpenzeel – Groene Ster
OSS’20 – Ajax amateurs
Staphorst – HSC’21
FC Rijnvogels – JOS
VVOG – RKVV DEM
Excelsior’31 – Sportclub Susteren
SVC’08 – Quick
AFC (zat) – Unitas
FC Lisse – Blauw Geel 38
Westlandia – Venray

2e kwalificatieronde:

DWOW/ Buitenpost – Capelle/Hoogland
FC Lisse/Blauw Geel 38 – SteDoCo/Den Hoorn
Hoogeveen/DOVO – DVS’33/Dongen
Hoek/OFC – DOS Kampen/EVV
Noordwijk – Sliedrecht/VVSB
Staphorst/HSC’21 – ASWH
Quick Boys – Roda’46/ADO’20
De Treffers – Barendrecht/Erp
GOES/Sportlust’46 – AWC/ODIN’59
FC Rijnvogels/JOS – DUNO/UNA
Kozakken Boys – VVOG/DEM
Achilles Veen/NWC – ACV/Gemert
HHC Hardenberg – GVVV
Spakenburg – AFC
Koninklijke HFC – OSS’20/Ajax(am)
DTS Ede/Best Vooruit – AFC(zat)/Unitas
Excelsior Maassluis – Ter Leede/Hoogezand
Harkemase Boys/Hercules – Hollandia/Flevo Boys
Excelsior’31/ Sportclub Susteren – Scherpenzeel/Groene Ster
Cluzona/Sparta Nijkerk – Rijnsbugse Boys
Westlandia/Sv Venray – Scheveningen

Vrijgeloot:
TEC
de winnaar van SVC’08 – Quick