EVV Echt
Sportpad 4
6101 LJ Echt
Nederland
0475 486065
Route

Hoofdsponsor

Subsponsor

Voorlopige indeling EVV Echt jeugdteams

VOORLOPIGE teamindelingen seizoen 2021-2022.

Opgelet : het betreft een voorlopige indeling !!



JO7 1 + 2

1) Gehlen Jasper
2) Gelissen Silven
3) Hubens Daley
4) Jacobs Sil
5) Jeurninck Pim
6) Mantje Luca
7) Thijssen River
8) Mary-Jane


JO8-1

1) Bezel van Daan
2) Filot Julian
3) Hadzovic Amir
4) Hooglander Menno
5) Rademakers Len
6) Vergoossen Luca
7) Vijgen Raf
8) Wilms Sem
9)
10)


JO8-2

1) Bakkes Nora
2) Akkerman Cass
3) Bogusz Natan
4) Cober Dilan
5) Coenen Bram
6) Cuypers Bram
7) Hintzen Keiran
8) Kempen van Rein
9) Schoenmakers Juul
10) Szymanski Marcel
11) Szymanski Alan
12) Verwijlen Bram


JO9-1

1) Bakkes Milan
2) Geach Boaz
3) Hausmans Sem
4) Hochstenbach Quint
5) Hoofwijk Dean
6) Lendfers Youke
7) Meuwissen Koen
8) Peeters Jake
9) Scheurs Rayli
10) Verkooijen Noud


JO10-1

1) Goor van den Jayson
2) Jeurissen Maxi
3) Moeradian Hratch
4) Musmurati Albion
5) Paykarjo Sorosh
6) Peeters Finn
7) Ritzen Dani
8) Veggel van Iven
9) Wilms Glen
10)


JO10-2

1) Beunen Boaz
2) Bohnen Bjarne
3) Buijs Vince
4) Coopmans Niek
5) Gellecom van Raf
6) Goldsmits Anne
7) Jans Lucas
8) Jeurninck Stan
9) Thissen Loek
10) Versteegen Alex
11) Wagemans Ruben


JO11-1

1) Alikhani Arya
2) Golsteijn Tim
3) Golsteijn Raf
4) Kicken Kaj
5) Klesman Sil
6) Korrel Tijn
7) Looij van der Luke
8) Parchanowicz Szymon
9) Ras Finn
10) Verblakt Levi
11) Vijgen Bruce


JO11-2

1) Delissen Thies
2) Fijen Ruben
3) Guvelja Benjamin
4) Heijendael Loeki
5) Hoven Thymen
6) Jong de Michael
7) Jong de Dennis
8) Lendfers Siebe
9) Rasouli Milad
10) Verkooijen Milan
11) Vierhout Jeremy


JO13-1

1) Beunen Stijn
2) Fermont Ryan
3) Frijsinger Daan
4) Geach Noah
5) Hurxkens Teun
6) Janssen Loet
7) Koonings Tim
8) Kuipers Raúl
9) Maasen Ian
10) Maessen Nathan
11) Peters Cas
12) Rohs Milan
13) Ruyters Dèni
14) Smeets Roan
15) Tempelman Max
16) Verblakt Liam


JO13-2

1) Bouwman Damian
2) Coenen Stan
3) Dalemans Bruce
4) Driel van Tren
5) Evers Nikki
6) Goldsmits Joep
7) Gulikers Bram
8) Looij van der Nick
9) Malla Ahmad Lagin
10) Ritzen Xavi
11) Ruijters Jimmy
12) Schepers Ryan
13) Smeets Tom
14) Timmermans Quinten
15) Veliu Justin
16) Vierbergen Jermaine
17) Voogd de Tiëstor


JO14-1

1) Aa van der Noa
2) Almagareesh Osaid
3) Boumans Sep
4) Cober Rowan
5) Croughs Tim
6) Jonkers Jessey
7) Korrel Max
8) Kuipers Luca
9) Laenen Noor
10) Parren Mik
11) Pol van Yari
12) Richter Delano
13) Smeets Lieke
14) Thissen Tren
15) Urlings Raf
16) Wouters Ravi


JO15-1

1) Beckers Jort
2) Bruijn de Duc
3) Crombags Dean
4) Crombags Quin
5) Cuijpers Casper
6) Francot Miel
7) Hommen Tim
8) Klinkenberg Stef
9) Leenders Jorn
10) Lisdonk van de Luuk
11) Merry Anna
12) Peeters Viktor
13) Sanders Denzel
14) Serges Milan
15) Thomassen Fender
16) Weber Benjamin


JO15-2

1) Aben Siep
2) Behan Sean
3) Crombags Mick
4) Driessen Ties
5) Fermont Ceylan
6) Golsteijn Jens
7) Heijman Sten
8) Heijmans Tim
9) Houben Ramon
10) Lichteveld Kyro
11) Lobbes Ben
12) Neer van Renzo
13) Parvu Marius
14) Peeters Max
15) Welters Daan


JO17-1

1) Beenen Justin
2) Bevervoorde van Boris
3) Breukers Jelle
4) Bruijn de Zep
5) Coenen Nick
6) Crombag Tom
7) Elferink Diezel
8) Feller Mike
9) Goor van den Damian (ovb)
10) Gust Jur
11) Hullenkremer Michiel
12) Kirindongo Daichi
13) Malla Ahmad Shivan
14) Monster Luc
15) Parren Jort
16) Seegers Juul
17) Susteren van Nick
18) Thien Luke
19) Wassen Joel


JO17-2

1) Berghs Willem
2) Bergs Mitch
3) Brekel van den Job
4) Coonen Lukas
5) Dircks Milo
6) Dohmen Viggo
7) Florie Sam
8) Geurts Tom
9) Kling Dean
10) Konar Milan
11) Meuwissen Ard
12) Meuwissen Max
13) Mörs Jop (ovb)
14) Parren Raf
15) Peters Axel
16) Pol van Mika
17) Richter Kars
18) Savelkoul Kay
19) Stassen Thijs